PTW

o firmie

Zajmuję się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przedmiotów użytkowych. 

Z wykształcenia jestem architektem wnętrz. Wybór zawodu to często trudna decyzja. Znam wiele osób, które zmieniają kierunki studiów po kilka razy w nadziei, że jednak odnajdą swoje powołanie. Jako dziecko miałam wiele pomysłów na siebie, jednak rzeczywistość szybko modyfikowała moje decyzje. Moja wizja przyszłości dorastała razem ze mną, wiedziałam, że by praca sprawiała przyjemność trzeba zajmować się czymś, co się lubi. Zamiłowanie do rysowania, kreślenia, a także do ciągłych zmian w swoim otoczeniu zaprowadziło mnie do kreowania przestrzeni. 

 

 

Pracując przy różnych projektach utwierdziłam się w przekonaniu, że praca z ludźmi jest dla mnie, swego rodzaju powołaniem. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dlatego nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.  Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. 

 

 

Projektując wnętrza dążę do spełnienia oczekiwań i wizji klienta, ale nigdy nie robię nic na „odczepnego”. Zawsze staram się wyczerpać temat, jeśli uważam, że coś można zrobić inaczej, bądź lepiej by kreowana przez nas wspólnie przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i ergonomiczna. Często pogłębiam swoją wiedzę w innych lub pokrewnych dziedzinach, cały czas się rozwijam. Pomaga to w osiągnięciu satysfakcji ze swojej pracy jak i współpracy z Inwestorem. 

mgr inż. arch. wnętrz 

Anna Ciszewska

 

Copyright © 2016 PTW studio 

Zapewniamy komfort na jaki zasługujesz...